About Us

درباره تشک رویال

کارخانه تشک رویال اصل(جهان فنر) از سال 1370 با پیشرفته ترین تجهیزات  و دانش فنی روز دنیا و نیرو های خلاق و متخصص، تولید مواد اولیه تشک را آغاز نمود و هم اکنون بزرگترین تولید کننده و فروشنده ی مواد اولیه تشک در ایران می باشد سپس مرغوب ترین تشک های ارتوپدیک و هوشمند را به همراه کالاهای جانبی خواب از جمله: روتختی و لحاف، بالشت، محافظ تشک ضد آب (پد نانو)، تشک میهمان، تخت باکس و تاج باکس را تولید و عرضه نمود.

 این کارخانه علاوه بر تامین نیازهای خود، مواد اولیه ای  همچون مفتول، فنر، الیاف، پارچه، نمد و خدمات دوخت و گلدوزی را برای برند های مطرح کشور تامین می کند.

تشک رویال در شبکه های اجتماعی

آترین1

همپای پیشرفت تکنولوژی در سیستم تشک های جهانی برای اولین باردر ایران  فنرمیکرو پرردیف توسط این مجموعه تولید شد همچنین استفاده از چسب هاتملت (جایگزین چسب های اسپری) و دستگاه های گلدوزی و وان هد رول به رول برای تضمین گارانتی و خدمات به همکاران به کار گرفته شد.

رضایت مندی مشتری بی تردید نتیجه ی سال ها تجربه، دقت، کیفیت و خود کفا بودن درتولید مواد اولیه می باشد.

قابل توجه است که تمامی محصولات تولید شده توسط کارخانه تشک رویال اصل تحت گواهینامه های 13485(تاییدیه پزشکی) ، 9001(مدیریت کیفیت)  ،10004(رضایت مندی مشتری) ،14001(محیط زیست) ،18001(بهداشت و ایمنی) ، (45001سیستم مدیریت ایمنی و سلامت)،  (CE)صادرات به اروپا و (IMS) سیستم یکپارچه مدیریت ارزیابی شده اند و همین امر سبب اطمینان خاطر مشتریان ما در سراسر کشور و همچنین کشورهای اطراف می باشد .

این مجموعه در سال 1400 جز 100 برند برتر ایران انتخاب شد.

تولید محصولات ، با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت دلیل اصلی صادرات محصولات کارخانه تشک رویال اصل به کشورهای همسایه از جمله آذربایجان، ترکمنستان، ازبکستان، پاکستان، افغانستان، عراق و اربیل میباشد.