انواع تشک هوشمند رویال اصل

مجموعه رویال اصل پس از تحقیقات جامع و گسترده و با پیروی از دانش و فناوری روز جهان، محصول جدید خود به نام تشک هوشمند را تولید و به بازار عرضه نموده است.

تشک‌های هوشمند رویال شامل: مموری فوم و لایه‌های اسفنجی درجه یک، فنر‌های مستحکم و تقویت شده، پارچه‌‌های نرم و ضد حساسیت، ترموفلت ۲ لایه و … هستند که موجب می‌شود راحتی و پشتیبانی فوق‌العاده‌ای برای بدن و ستون فقرات فراهم کنند.

از مهم‌ترین مزایای تشکهای هوشمند شرکت رویال؛ استحکام بی‌نظیر آنها به لطف فنر‌های پر ردیف و مقاوم است که برای رنج وزنی سبک تا سنگین و تمامی حالات خواب، گزینه‌ای ایده‌آل و انتخابی عالی هستند. 

در حال نمایش 12 نتیجه

مدل‌های تشک هوشمند رویال اصل

شرکت رویال اصل برای تشک‌های هوشمند خود ۴ مدل مختلف با قابلیت‌های متفاوت در نظر گرفته است، که شامل موارد زیر می‌باشند:

تشک هوشمند ایلانا:

اسکلت مرکزی و ساختار اصلی مدل ایلانا هوشمند _ پاکتی است. برای هسته مرکزی آن از نسل جدید فنرهای تشک یعنی فنر پاکتی یا پاکت اسپرینگ (Pocket Springs) استفاده شده است.

سیستم چیدمان پاکت اسپیرینگ‌ ایلانا؛ بدین صورت است که: هر فنر به‌صورت مجزا داخل یک پاکت پارچه‌ای قرار دارد و این استقلال فنرها از یکدیگر، در پشتیبانی هدفمند از کل بدن و پوشش قوس‌های آن به‌ویژه در گودی کمر، عملکردی بسیار مطلوب دارد.

تشک هوشمند ایلانا رویال مجهز به تکنولوژی نقطه‌ای (7zone mattress) است. این تکنولوژی موجب  کاهش فشار و افزایش راحتی و پشتیبانی در ۷ نقطه شامل: سر، گردن، شانه‌ها، کمر، باسن و پاها، متناسب با وزن بدن می شود. 

همچنین دارای تکنولوژی جداسازی حرکت (motion isolation) یعنی عدم انتقال حرکت یک نفر به فرد دیگر نیز هست که این قابلیت در مدل دو نفره، اهمیت زیادی دارد.

بخش اسفنجی این تشک از ابر ویژه و ریباند فشرده تشکیل شده و با دو لایه ترموفلت و فنر منفصل سلولی، یک انتخاب فوق‌العاده برای استراحت و خواب خوب همه سلیقه‌ها است.

تشک هوشمند مدل آبراهام:

ساختار اصلی آبراهام هوشمند ممتاز _ مموری است. اسکلت مرکزی آن مموری فوم هوشمند با دانسیته 90 و تکنولوژی فنر ریز‌بافت (میکرو پر‌ ردیف) است. 

این سیستم فنر‌بندی برای اولین بار در ایران و همگام با پیشرفت تکنولوژی تولید تشک‌ در سطح جهان، توسط شرکت تشک رویال اصل تولید و به‌کار گرفته شده است.

مموری فوم با انعطاف‌پدیری بالای خود، قابلیت شکل‌گیری مطابق با فرم بدن را دارد و فشار وارد بر نقاط حساس بدن را کاهش می‌دهد.

این فوم هوشمند برای افرادی با گودی کمر و کسانی که در نواحی حساسی مانند کمر، باسن و شانه، درد دارند، مناسب است و این نقاط را به خوبی پوشش می‌دهد.

تشک فوم هوشمند آبراهام ساخته شده از فنر میکرو، ابر و ریباند و فوم حافظه است و فشار وارد بر ستون فقرات و کمر را کاهش می‌دهد و بهترین پشتیبانی و راحتی را فراهم می‌کند.

عدم احساس لرزش هنگام غلطیدن طرف مقابل با داشتن ویژگی ایزوله حرکتی، سیستم فنری پیشرفته‌، دیواره‌های هوازی برای جلوگیری از تعریق، از دیگر خصوصیات تشک هوشمند مدل آبراهام هستند..

 تشک رویال اصل مدل آیسان:

مدل آیسان با ساختار داخلی هوشمند _ سل پاکت همراه قاب اسفنج 20 کیلویی طراحی و تولید شده  است. در هسته اصلی این تشک دو نوع فنر‌ پاکتی سلولی و فنر میکرو با تعداد بالا، به‌کار رفته است.

وجود این فنرهای میکرو، موجب استحکام و مقاومت بسیار بالای این محصول شده و بدون محدودیت وزنی برای همه افراد با هر وزنی گزینه‌ای بسیار مناسب است. 

برای لایه‌های اسفنجی تشک هوشمند آیسان از ابر ویژه و ریباند دانسیته بالا با ضخامت استاندارد استفاده شده و این لایه‌ها در کنار پاکت اسپیرینگ‌‌ها، توانایی بالا در حفظ حالت بدن و جلوگیری از فشار غیرضروری به مهره‌های کمر و بافت نرم ستون فقرات دارند و احتمال بیدار شدن با بدن درد را بسیار کاهش می‌دهند. 

شیوه تولید این تشک منطبق با استانداردهای روز علم ارتوپدیک جهان است. قابلیت شکل‌گیری متناسب با وزن بدن به صورت نقطه‌ای به دلیل تکنولوژی سل پاکت، آیسان را به یک تشک طبی هوشمند منحصر‌به‌فرد با کارایی بالا تبدیل کرده است.

تکنولوژی عدم انتقال حرکت به فرد دیگر که در مدل‌های دو نفره بسیار حائز اهمیت است و تکان خوردن نفر کناری هیچ مزاحمتی برای فرد دیگر ایجاد نمی‌کند، در تشک آیسان هم مانند آبراهام و ایلانا وجود دارد.

یکی دیگر از قابلیت‌های تشک آیسان، تشکچه‌ فوق‌العاده نرم و راحت آن است که با پوشش‌دهی کامل گودی کمر، فشار را از ستون فقرات حذف می‌کند. 

به دلیل داشتن فنرهای سلولی با امکان گردش هوای بهتر، اکسیژن بیشتری به سیستم تنفسی می‌رساند و از خروپف و خرناس هنگام خواب جلوگیری می‌کند.

تشک هوشمند آیسان با طراحی مدرن و بسیار زیبا با لایه‌های اسفنج مستحکم و با دانسیته بالا و دو نوع فنر مخصوص، یکی از بهترین تشک‌ها برای کاهش درد‌های عضلانی است و یک خواب عمیق و لذت بخش را به کاربر هدیه می‌دهد.

تشک هوشمند مدل هاران 

کارخانه رویال اصل برای این تشک ساختار هوشمند برتر _ پاکتی با مموری فوم در نظر گرفته است. از پاکت اسپرینگ سلولی برای بخش فنر‌بندی و مموری فوم هوشمند دانسیته ۹۰ به‌ علاوه ابر و ریباند بسیار فشرده و متراکم با ضخامت‌های استاندارد، برای قسمت اسفنجی تشکیل شده است.

تشک هاران با قابلیت تطبیق فوق‌العاده با فرم بدن، ستون فقرات را در بهترین و راحت‌ترین حالت ممکن قرار می‌دهد. به علاوه با کاهش فشار و کمک به گردش خون عادی، از گرفتگی عضلات و کرختی ماهیچه‌ها در خواب جلوگیری می‌کند.

این تشک برای استراحت و خواب راحت ورزشکاران و افراد با فعالیت بدنی زیاد، بهترین انتخاب است. زیرا شامل مواد مموری فوم هوشمند است و به بازیابی بهتر عضلات و رفع خستگی ماهیچه‌های این افراد کمک بسیاری می‌کند.

وجود مموری فوم با فنر‌های پاکتی و منفصل تقویت شده استحکام و مقاومت بالایی به تشک هاران بخشیده است و برای همه رده‌های وزنی به‌خصوص افراد با وزن بالا مناسب است.

ابعاد تشک‌های هوشمند رویال اصل

ابعاد و اندازه تشک یکی از عوامل مهم و تعیین کننده میزان راحتی کاربران است. شرکت رویال اصل با در نظر گرفتن این موضوع، تشک‌های هوشمند خود را در ابعاد متفاوت و متنوع تولید می‌کند تا برای همه گروه‌های سنی و وزن‌‌های مختلف مناسب باشند. 

ابعاد متداول تشک‌های هوشمند تولیدی شرکت رویال اصل عبارتند از:

  • تشک رویال یک نفره هوشمند با ابعاد: ۱۲۰*۹۰ سانتی‌متر
  • تشک رویال هوشمند یک نفره سایز بزرگ با ابعاد: ۲۰۰*۱۲۰ سانتی‌متر
  • تشک رویال هوشمند دو نفره سایز کینگ (King) با ابعاد: ۲۰۰*۱۸۰ سانتی‌متر
  • تشک رویال دو نفره هوشمند سایز کوئین (Queen) با ابعاد: ۲۰۰*۱۶۰ سانتی‌متر

 نحوه خرید تشک هوشمند از کارخانه رویال اصل اصفهان

شما می‌توانید برای خرید حضوری تمامی مدل‌های تشک هوشمند شرکت رویال اصل همراه با تست و مشاوره تخصصی کارشناسان فروش، به نشانی: اصفهان، منطقه صنعتی دولت آباد، حد فاصل خیابان ۴۶ و ۴۸، مراجعه کنید.

برای خرید آنلاین می‌توانید از طریق شماره‌های مندرج در سایت و یا پیام رسان واتس اپ، با کارشناسان فروش کارخانه ارتباط بگیرید.